Yhteystiedot

Riihimäen seudun Teollisuustyöntekijät ry 103

 

Puheenjohtaja:     Jukka Vuorela       jukka.vuorela@kumera.com           0407205562

Varapuheenj.:       Ville Heino            ville.heino@wippies.fi                      0405710518

Sihteeri:                Jere Poutiainen    jerepoutiainen@gmail.com              0451128578

Taloudenhoitaja:   Jyri Vainio             jyrivainio71@gmail.com                  0408250756

Opintosihteeri:      Outi Niemi            opintosihteeri103outi@gmail.com   0458065494

 

Hallituksen Jäsenet

 

Juha Kyöstilä        jusky97@hotmail.com               0452015152

Timo Perälä          loppi.timoperala@gmail.com     0408659942

Mikael Suhonen   mikael.suhon@hotmail.com       0449511844

Tarja Saarholm     tarja.saarholm@gmail.com        0405166931

Toni Salo              toni.salo250@gmail.com            0451317364

 

 

Varajäsenet

 

Kari Vilkman           kari.vilkman@pp.inet.fi                0400604283

Mika Nuora             mika.nuora@hotmail.com           0407333651

Mikko Rajala           mikko-92-@hotmail.com              0443101992

Risto Leppäranta    risto.lepparanta@kolumbus.fi     0407781910

Tam Nguyen           skorpioni86@outlook.com          0415061159

Tomi Piipponen      tomi.piipponen@millog.fi             0456788437

Juha Koivisto         juha.koivisto@millog.fi                 0451490619

Johanna Thuren    johanna.thuren@normi.fi             0400588126

Arto Räfsten          arto.rafsten@hotmail.com            0408104452

Matti Lapiolahti      matti.lapiolahti@kolumbus.fi        0505235011

 

Riihimäen seudun Teollisuustyöntekijät ry 103

Kauppakuja 5 A 3 krs.
11100 Riihimäki ( Majakan eteläisen puoleisesta ovesta)

PDF-tiedostoteollisuus103_2021-2022.pdf (220 kB)
Ladattava tiedosto tästä.